Targi Internet of Things odbędą się już w październiku w Rzeszowie. Organizatorzy informują o dużym zainteresowaniu pierwszą tego typu imprezą targową w Polsce.

IoT Poland Show są odpowiedzią na dynamicznie rosnący rynek Internetu Rzeczy. Dotąd Polska nie miała dużych targów związanych z technologiami dedykowanymi do różnych obszarów rynku. Internet of Things zapoczątkował zjawisko przenikania się branż, dlatego podczas IoT Poland Show odwiedzający będą mogli zobaczyć wiele stoisk z różnych sektorów, których dotyka Internet Rzeczy. A więc pojawią się wystawcy z takich sektorów, jak: smart city, dom inteligentny, connected care (technologie w zdrowiu), IIoT (przemsył 4.0), connected cars, connected transportation & logistic, connected fleet, cybersecurity, fintech, insurtech, connected retail, M2M i wiele innych.

Całość wydarzenia będzie obudowana licznymi konferencjami i warsztatami. Podczas dwóch dni targowych będzie można wysłuchać prelekcji ekspertów zarówno z Polski, jak i ze świata.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here