IoT Poland Show

Zobacz, co przyświecało nam organizując targi IoT Poland Show

O Wydarzeniu

IoT Poland Show to pierwsza edycja targów dedykowanych dla coraz większego grona podmiotów, których częścią wspólną jest Internet of Things. Dotąd nie było takiego wydarzenia w Polsce, a zarówno dostawcy technologii, jak i firmy nimi zainteresowane, musiały jeździć do Niemiec, Hiszpanii czy Stanów Zjednoczonych.

Kilkunastoletnia obecność organizatorów targów na rynku Internet of Things jest garantem merytoryki, a także doboru wystawców.  trakcie dwóch dni targowych nie zabraknie wystąpień, prezentacji, prelekcji, wywiadów prosto ze stoisk czy wreszcie premier i demonstracji na żywo możliwości wystawianych produktów, usług i rozwiązań. A najlepsze rozwiązania zeszłego roku zostaną nagrodzone podczas wieczornej IoT Poland Show Night.

Jeśli jesteś zainteresowany wciąż rosnącą branżą Internet of Things – nie może Cię tu zabraknąć. Tylko od Ciebie zależy, w jakiej roli się tu znajdziesz – wystawcy czy uczestnika.

Już teraz wiemy, że IoT Poland Show to pierwsze, ale także bezprecedensowe wydarzenie w branży Internet of Things w Polsce. Dołącz do nas jako wystawca i buduj z nami atrakcyjność polskiego rynku. Naszym celem jest stworzenie wydarzenia, który na stałe wpisze się w technologiczną mapę Europy, jak również Świata.